Woning  " Lentelust "

Deze woning is te vinden op ’n heuvel , zo’n 100 meter van het kleine meer. Het is een 6 +2 persoonswoning met 2 terrassen van 16 en 19m2 en ’n balkon met gedeeltelijk vrij uitzicht over het meer. Woning heeft een inpandige garage met eigen oprit. De woining is volledig voorzien van centrale verwarming.

  •  
Woonkamer : Zithoek, eethoek, KTV met schotel en NL zenders , DVD player en radio/cd en enkele ventilatoren.
  •  
Keuken : Koelkast, koffiezetapparaat, Staafmixer, elektrisch kooktoestel, waterkoker, magnetron, vaatwasser, bakoven ( om broodjes en croissants in af te bakken ) , frieteuse en Philips Senseo Crema ( pads meenemen vanuit NL )
  •  
Slaapkamers : 1 met 2 persoonsbed + een 1 persoonsbed en 1 met 3 eenpersoonsbedden.
  •  
Badkamer : Bestaat uit een douchecabine 90x90 met glazen wand en deuren.
de gehele badkamer, is opnieuw betegeld in 2007 en er is een nieuwe wastafel met spiegelkast. Veel bergruimte door een hoge kast en een wastafel onderkast. Het geheel word verwarmd met een design radiator.
  •  
Garage / souterrain : Wasmachine, diepvriezer, tafeltennistafel en tweede toilet. + derde slaapkamer ( 2 persoonsbed ) met wastafel . Slaapkamer in souterain is er bijgemaakt om extra slaapplaatsen te creeren.

De tuinmeubels staan voor u klaar. Woning is tevens voorzien van barbeque/skottelbraai voor op het terras.  Bij de tafeltennistafel liggen batjes en ballen voor u klaar , maar om teleurstelling te voorkomen wil ik adviseren om eigen batjes en ballen mee te brengen. Dit is ook voor toepassing voor de dartpijlen. 

 

Reserveren of meer info: lentelust@vakantiehongarije.nl

De woning wordt het gehele jaar verhuurd. Doordat de woning verwarmd kan worden dmv een CV ketel is deze woning uitermate geschikt om ook tijdens de winter te huren. De verhuur is voor minimaal 1 week en loopt van zaterdag tot zaterdag. De prijzen zijn inclusief bedlinnen, schoonmaak, elektriciteit en water, maar exclusief gasverbruik. Voor het verbruik van gas wordt u in de maanden april t/m oktober € 0,50 in rekening gebracht per m3 gas en in de maanden november t/m maart  € 1,00 per m3.  Gas wordt gebruikt voor warm water en de centrale verwarming. Het verbruik van het gas wordt o.a verrekend met de borg die u betaald heeft bij de reservering. U krijgt de borg nadat u terugkomt van vakantie teruggestort op uw rekening min het verbruik van de gasrekening. Borg is € 150.00 .  Brengt u een huisdier mee dan moeten wij u € 20,00 extra schoonmaakkosten per week berekenen.

 

Verhuurperiode en prijs per week, woning "Lentelust"  2012:    

 Mei / Juni / September/ kerstperiode

Oktober t/m April
( uitgezonderd kerstperiode )
     30 juni /m 14 Juli en   11 Aug t/m  31 Aug 14 Juli t/m 11 Aug.
€ 245,00  € 195,00 € 425,00 € 525,00
+ € 25.00 reserveringskosten + € 25.00 reserveringskosten + € 25.00 reserveringskosten + € 25.00 reserveringskosten

Dit is verhuuroverzicht van de zomerperiode 2012. Voor het voor- en najaar zijn voldoende vrij weken beschikbaar.

week nr 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Bezetting vrij vrij vrij vrij vrij optie  optie  optie  Bezet Bezet vrij vrij vrij

 

uitzichtmeer.jpg (28137 bytes)

vooraanlentelust2003.jpg (25565 bytes)

 
Uitzicht vanaf balkon Vooraanzicht  Keuken woonkamer

 

Badkamer Douchecabine slaapkamer in souterrain woonkamer

Woning juni 2010

Terras 2009 Terras 2010 vaatwasser en senseo

Op foto klikken voor vergroting

Terug naar boven

Terug naar homepage